10 najlepszych tanich tylnonapędowych aut

Marcin Sobolewski

Nissan 370Z | Test | Zawstydzić konkurencję

Nissan 370Z | Test | Zawstydzić konkurencję

Jeśli myślisz, że hot hatche to nudne zabawki, mamy dla Ciebie coś lepszego. Nissan 370Z w porównaniu ze swoim poprzednikiem jest jeszcze szybszy, jeszcze mocniejszy i daje jeszcze więcej frajdy. Jak to możliwe?

TOP 10 | Coupé za 20 tysięcy złotych

Oto 10 propozycji, które łączą elegancję wieczorowej kreacji ze zwinnością godną stroju sportowego. Tylko czy zakup używanego coupé z mocnym silnikiem nie jest obarczony zbyt wysokim ryzykiem?

Cadillac BLS

To ci dopiero ironia losu. Amerykanie głoszący ideę globalizmu sami padli jego ofiarą. Aby sprzedawać więcej aut w Europie, wprowadzają na rynek Cadillaca BLS, który jest nieźle zamaskowanym przebierańcem i tylko jego znaczek nosi napis ?made in USA?.

Gumowe nowości na lato 2010

Gumowe nowości na lato 2010

charakterystyczną jest inna budowa opony przedniej i tylnej. Przednia opona ma zapewniać jak najlepszą kierowalność, podczas gdy tylna, zwłaszcza w autach tylnonapędowych, gwarantować wysoką przyczepność podczas przyspieszania (więcej tutaj ). Dunlop SP StreetResponse Dunlop SP StreetResponse to nowa opona

Re: Toyota Corolla - bierze olej !

różnicę w "osiągach"... Niestety, 'mocne auto tylnonapędowe' z obecnej oferty BMW (najtańsze), zapewniające lepsze osiągi (de facto - minimalnie lepsze) od Civica TypeR (BMW330i) ma 50% większą pojemność, a kosztuje niemal 2 razy tyle, co ten Civic. Chociaż MOŻE powstaną mocne wersje '1' - wtedy