alfa 156 skrzypi fotel

Jan Zomer

Poradnik | Rodzinne auta 4x4 za 15 tysięcy złotych

Poradnik | Rodzinne auta 4x4 za 15 tysięcy złotych

Gdy zaczynają się przymrozki, a jezdnia miejscami staje się śliska, warto pomyśleć o samochodzie z napędem na cztery koła. Rynek wtórny oferuje mnóstwo rozmaitych konstrukcji produkcji amerykańskiej, europejskiej lub azjatyckiej. 15 tysięcy wystarczy na znalezienie rodzinnego auta w przyzwoitym stanie technicznym.

TOP 10 | Coupé za 20 tysięcy złotych

Oto 10 propozycji, które łączą elegancję wieczorowej kreacji ze zwinnością godną stroju sportowego. Tylko czy zakup używanego coupé z mocnym silnikiem nie jest obarczony zbyt wysokim ryzykiem?

Coupe za 20 tysięcy złotych

Oto 10 propozycji, które łączą elegancję wieczorowej kreacji ze zwinnością godną stroju sportowego. Tylko czy zakup używanego coupe z mocnym silnikiem nie jest obarczony zbyt wysokim ryzykiem?

ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON 2.0 T.S. / FIAT MAREA WEEKEND 155 HLX / LANCIA LYBRA STATION WAGON 2.0 LX

zaaranżowane wnętrze, ale denerwuje poskrzypywanie niektórych elementów. Sportowa Alfa zdecydowanie przegrywa, gdy porównamy ją z konkurentami pod względem przestrzeni bagażowej - 360 l do linii okien to nie za dużo, po złożeniu siedzeń - 1180 l. Najlepsze fotele są w Sportwagonie, sprężyste, dobrze trzymają

Re: Sprzedam AR 145 !!!

). Jedyne trzeszczenie w moim aucie pochodzi od tarcia pomiędzy skórą (siedziskiem fotela) a tworzywem (tunelem środkowym) i w niewielkim zakresie szelest (trzeszczenie?) samej skóry fotela przy ruszaniu się w nim. > Jezeli dla kogos skrzypienie w aucie jest rzecza nie do > przyjecia bedzie