alfa gt anglik

mjl

Alfa GT "Quadrifoglio"

Alfa GT "Quadrifoglio"

Kiedy w światku motoryzacyjnym nic specjalnego się nie dzieje, nie ma żadnych ekscytujących prezentacji, nie odbywa się żadna znacząca impreza i zdawałoby się, że nie ma o czym pisać, zawsze można liczyć na Alfę Romeo.

Zagato | Piękne czy przekombinowane?

Zagato to jedno z najbardziej znanych studiów projektowych nie tylko na Półwyspie Apenińskim, ale również na całym świecie. Niektórzy odważne pomysły Włochów nazywają "pięknymi", ale równie pokaźna grupa użyje przymiotnika z przeciwległego bieguna, a ci co delikatniejsi powiedzą "przekombinowane". A Wy co myślicie o Zagato?

Jakie auta kupują bogaci Polacy? | Rejestracje I-IV 2014

Sprawdziliśmy, czym lubią jeździć najbogatsi Polacy. Oto lista wyjątkowych aut, które zarejestrowano w naszym kraju od stycznia do kwietnia 2014 roku. Możecie już ich wypatrywać na ulicach!

Samochody prawie nieznane | W tych autach na pewno się wyróżnisz

Samochody prawie nieznane | W tych autach na pewno się wyróżnisz

One:1 znajdziecie TUTAJ fot. Koenigsegg fot. Koenigsegg fot. Koenigsegg Wielu to właśnie Hennesseya Venoma GT uważa za najszybszy produkcyjny samochód, ale nie jest to do końca prawdą. Venom GT owszem pobił rekord należący do Super Sporta i pomknął 435 km/h, ale Amerykanie nie dopełnili