10 najlepszych tanich tylnonapędowych aut

Marcin Sobolewski

Nissan 370Z | Test | Zawstydzić konkurencję

Nissan 370Z | Test | Zawstydzić konkurencję

Jeśli myślisz, że hot hatche to nudne zabawki, mamy dla Ciebie coś lepszego. Nissan 370Z w porównaniu ze swoim poprzednikiem jest jeszcze szybszy, jeszcze mocniejszy i daje jeszcze więcej frajdy. Jak to możliwe?

TOP 10 | Coupé za 20 tysięcy złotych

Oto 10 propozycji, które łączą elegancję wieczorowej kreacji ze zwinnością godną stroju sportowego. Tylko czy zakup używanego coupé z mocnym silnikiem nie jest obarczony zbyt wysokim ryzykiem?

Cadillac BLS

To ci dopiero ironia losu. Amerykanie głoszący ideę globalizmu sami padli jego ofiarą. Aby sprzedawać więcej aut w Europie, wprowadzają na rynek Cadillaca BLS, który jest nieźle zamaskowanym przebierańcem i tylko jego znaczek nosi napis ?made in USA?.

Gumowe nowości na lato 2010

Gumowe nowości na lato 2010

czterech lat opony ContiSportContact 3, lecz nowa linia UHP (Ultra High Performance) dedykowana autom z napędem tylnym lub obu osi o wysokich osiągach. Jej cechą charakterystyczną jest inna budowa opony przedniej i tylnej. Przednia opona ma zapewniać jak najlepszą kierowalność

Re: Toyota Corolla - bierze olej !

różnicę w "osiągach"... Niestety, 'mocne auto tylnonapędowe' z obecnej oferty BMW (najtańsze), zapewniające lepsze osiągi (de facto - minimalnie lepsze) od Civica TypeR (BMW330i) ma 50% większą pojemność, a kosztuje niemal 2 razy tyle, co ten Civic. Chociaż MOŻE powstaną mocne wersje '1' - wtedy