156 kw na konie

Redakcja

Hybrydowa Skoda Superb iV ma szansę zrewolucjonizować rynek

Hybrydowa Skoda Superb iV ma szansę zrewolucjonizować rynek

Skoda otwiera nowy rozdział w swojej historii. Po latach przygód z klasycznymi modelami, ofertę rozszerzają auta elektryczne i hybrydowe. Jednym z pierwszych jest Suberb iV. Potrafi przejechać w trybie bezemisyjnym 50 kilometrów i cechuje się wyjątkowo dobrą dynamiką. Sprawdzamy, jakie ma asy w rękawie.

Ile kosztuje eksploatacja samochodu elektrycznego? Sprawdzamy czy to się opłaca na przykładzie Renault ZOE

Auta elektryczne notują kosmiczne wyniki. W pierwszym półroczu 2019 roku sprzedano na świecie blisko 780 tysięcy takich pojazdów, co oznacza wzrost względem analogicznego okresu 2018 w wysokości 92 procent. Imponujące. W czołówce plasuje się francuski maluch - Renault Zoe. Niepozorny, ale wszechstronnie utalentowany. Sprawdzamy, ile kosztuje jego codzienna eksploatacja.

Renault ZOE - nowy samochód miejski, który zrewolucjonizuje świat

Renault ZOE to samochód, który istotnie wpłynie na elektryfikację europejskiej floty pojazdów. Dzięki kompaktowym rozmiarom, łatwo się nim manewruje, a mocna jednostka napędowa pozwala żwawo pokonywać kolejne kilometry. Trzecia generacja gwarantuje świetny zasięg, funkcjonalne wnętrze i dobre właściwości jezdne. To materiał na globalny bestseller.

Skoda elektryfikuje swoje samochody. Jeden model jest w pełni elektryczny!

Skoda elektryfikuje swoje samochody. Jeden model jest w pełni elektryczny!

. Reprezentacyjne auto występuje jako liftback, kombi, a także uterenowiony Scout. Odmiana iV pojawi się na drogach lada moment. Jest rewolucyjna, bowiem łączy klasyczny napęd spalinowy z elektrycznym. Wydajny tandem opiera się na benzynowej jednostce 1.4 TSI o mocy 156 koni mechanicznych. Korelujący z nią "