1998 focus wymiary

Kamil Michaluk

Ford Focus to najlepiej jeżdżący kompakt w historii? 21 lat na rynku

Ford Focus to najlepiej jeżdżący kompakt w historii? 21 lat na rynku

Ford Focus pojawił się na rynku ponad 21 lat temu i wciąż nieźle się sprzedaje. Obecnie w salonach spotkamy czwartą generację auta, które uważane jest za jeden z najlepszych kompaktów w historii.

Opinie Moto.pl: Ford Focus 1.0 EcoBoost. Wymierający gatunek

Kompakty mają bardzo mocną pozycję na europejskim rynku, ale w wersji hatchback i kombi. Limuzyny stanowią rzadkość i coraz mniej producentów oferuje takie odmiany. Niemniej, nie warto przechodzić obok nich obojętnie. Focus wygląda reprezentacyjnie i sprawdzi się w roli rodzinnego pojazdu. Mimo, że ma pod maską tylko trzy cylindry i skromne 125 koni mechanicznych.

Opinie Moto.pl: BMW iX xDrive50 jest jak wyścigowy słoń. Nie jeździłem lepszym SUV-em

Wygląda na to, że nowe BMW iX xDrive50 jest bezkonkurencyjne. To najciekawszy SUV, jakim kiedykolwiek jeździłem. Pokaże ci, jak wygląda przyszłość pod warunkiem, że jesteś w stanie ścierpieć jego wygląd.

Opinie Moto.pl: Ford Focus 2.0 EcoBlue vs. VW Golf 2.0 TDI - porównanie. Starcie na szczycie

Opinie Moto.pl: Ford Focus 2.0 EcoBlue vs. VW Golf 2.0 TDI - porównanie. Starcie na szczycie

Dwie dekady doświadczenia Gdy Focus debiutował w 1998, Europejczycy zaniemówili. Niemiecki kompakt wygrał w konkursie na najlepszy samochód roku i błyskawicznie zaczął szczelnie wypełniać ulice europejskich miast. Kierowcy polubili go za świetne właściwości jezdne i ciekawie zaprojektowane wnętrze

Re: Tylko Focus

Gość portalu: Sławek napisał(a): > >Focus jest większy > > Nie bardzo wiem co masz na myśli? Chodzi o wersję Combi bo taką jeździłem Astrą a teraz jeżdżę Focusem Combi, w którym bagażnik to 520 litrów:) Podaję wymiary: Wersja Combi Focus: Wymiary zewnętrzne (mm