2003 peugeot 205 trzydrzwiowy

sprawdź też:

peugeot

Piotr Mokwiński

Używane auto do miasta za 10 tysięcy zł. Na co warto postawić? Osiem pewniaków

Używane auto do miasta za 10 tysięcy zł. Na co warto postawić? Osiem pewniaków

Kupno auta miejskiego z pewną historią nie stanowi większego problemu. Co więcej, ze względu na charakter użytkowania, ich przebiegi są faktycznie niewielkie. Budżet 10 tysięcy złotych daje spore pole do popisu, zwłaszcza w segmencie A i B. To samochody, które w określonych warunkach mogą też pełnić funkcje rodzinne. Musimy pamiętać, że każda nowa generacja pojazdu oznacza kilka centymetrów więcej. Na co zatem warto postawić, by cieszyć się niskimi kosztami eksploatacji i względnym komfortem?

Peugeot 206 (1998-2006) - opinie Moto.pl

Ogromna popularność modelu 206 nie jest dziełem przypadku. Atrakcyjna, ponadczasowa stylizacja, udana konstrukcja, wysoki jak na tę klasę pojazdów komfort jazdy, dobre prowadzenie i zwrotność oraz spory wybór silników (w tym również oszczędnych diesli) - oto, co może zaproponować "dwieścieszóstka"

Kilka lat temu to były hity sprzedaży. Dziś można je kupić w okazyjnych cenach

Przeanalizowaliśmy rynek wtórny i wytypowaliśmy dla was osiem przebojów sprzed dekady, które dziś kupicie w przystępnej cenie. To auta z różnych segmentów i w cenach od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto też pamiętać, że niektóre wersje silnikowe po latach będą generować pokaźne nakłady na bieżące naprawy, wynikające często z niedopracowania konstrukcji.

Top 10 | Bardzo szybkie maluchy

Top 10 | Bardzo szybkie maluchy

jak 150-konna Toyota Yaris TS czy 110-konny Nissan Micra SR160, bo choć tchnęły nieco życia i fajności w podstawowe wersje tych modeli, to jednak za mało, by znaleźć się w tym zestawieniu. Początkowo planowaliśmy napisać o kultowym Peugeocie 205 GTI, ale pewna wersja 206-tki wydała nam się ciekawsza