agila automatyczna skrzynia

Jan Zomer

Poradnik | Sprawdzone auto miejskie za 20 tysięcy zł

Poradnik | Sprawdzone auto miejskie za 20 tysięcy zł

20 tysięcy zł wystarczy na znalezienie stosunkowo młodego egzemplarza wśród miejskich aut segmentu A i B. Pojazdy z małym przebiegiem, często od pierwszego właściciela, można użytkować nie tylko w zatłoczonych aglomeracjach, lecz również na drogach ekspresowych. Mają proste rozwiązania techniczne, niezłe wyposażenie i niskie koszty użytkowania. Niemieckie i francuskie konstrukcje zyskały mocną konkurencję wśród samochodów z Korei i Japonii.

Hyundai Atos (1997-2008) - opinie Moto.pl

Mały Hyundai nie urzeka ani prestiżem, ani komfortem, ani estetyką. Jest za to nieprzeciętnie funkcjonalny

Opel Meriva 1.7 CDTi

Meriva uzupełnia ofertę vanów Opla - pod względem wielkości i ceny plasuje się pomiędzy niewielką Agilą a 7-miejscową Zafirą. Samochód ma duże ambicje - mimo małych rozmiarów jest prawdziwym autem rodzinnym.

Wielki mecz Japonia - Niemcy

kierowcę wesprze reduktor. Obok skrzyni manualnej mamy do wyboru automatycznego Tiptronica. Zwraca uwagę bogate wyposażenie standardowe (m.in. ABS i ESP, osiem poduszek i kurtyn powietrznych, klimatyzacja automatyczna). Do prawdziwych zadań terenowych auto ma jednak zbyt delikatną konstrukcję, chociaż w

Re: Automat dla starszej pani

wysoko (co dla niskich kobiet ma znaczenie). Ewentualnie Kia Picanto 1.1 / 65KM. Też ma klasyczny miękko pracujący autamat, a jest sporo tańszy. Radzę wybierać auta z klasycznymi skrzyniami automatycznymi, a nie z "zautomatyzowanymi" które szarpią przy zmianie biegów.

Re: auto miejskie z automatem

> Witam! Mam pytanko - czy żaden producent nie oferuje auta miejskiego z > silnikiem 1,0/1,1/1,2 z automatyczną skrzynią biegów? > Przeglądnąłem już dziesiątki cenników różnych marek i nie ma takiej oferty - G***o przeglądałeś, a nie cenniki. Użyj wyszukiwarki nowych aut, np