aktualizacja nawigacji fabrycznych w fordzie

Łukasz Kifer

Android Auto już w 100 milionach aut. Z tej okazji Google szykuje ciekawą aktualizację

Android Auto już w 100 milionach aut. Z tej okazji Google szykuje ciekawą aktualizację

Już każdy większy producent samochodów oferuje rozwiązanie Google, ostatnio Android Auto pojawiło się nawet w Porsche 911. Teraz Google zapowiada integrację interfejsu z cyfrowymi wskaźnikami i szybkie parowanie.

Kompaktowe auta za 20 tysięcy zł z dobrymi silnikami benzynowymi. Na liście osiem aut

Wielu kierowców boi się nowoczesnych, doładowanych i wysilonych silników. Na szczęście na rynku wtórnym wciąż znajdziemy kompakty ze sprawdzonymi motorami benzynowymi. Wydatki serwisowe nie zrujnują domowego budżetu w tym przypadku. Wybraliśmy osiem propozycji do 20 tysięcy złotych.

Używane: Opel Vectra C vs. Ford Mondeo III. Wszechstronne i nieźle wycenione

Rozsądny budżet w wysokości 10-15 tysięcy złotych pozwoli na rozpoczęcie owocnych poszukiwań nastoletniego auta klasy średniej. Mnogość dostępnych modeli tylko ułatwia znalezienie zadbanego egzemplarza, zdatnego do kilku kolejnych lat użytkowania. Wśród najpopularniejszych na rynku należy wymienić Opla Vectrę C i Forda Mondeo III. Każdy z nich dzielnie służył także w firmowych flotach, co tylko potwierdza wytrzymałość konstrukcji.

Mazda 6 (2002-2007) - opinie Moto.pl

Mazda 6 (2002-2007) - opinie Moto.pl

. W wersjach sprzed faceliftingu opcjonalna nawigacja nie działa na polskim rynku (odmiany po modernizacji wymagają aktualizacji map), lepiej więc wybrać egzemplarz z użytecznym schowkiem w miejscu jej wyświetlacza. Nie zawsze spryskiwacze przednich lamp idą w parze z ksenonami. Mazda 6 występowała w