akumulator do renault master

FT

Renaulucja dotknie też dostawczaki. Wielkie premiery, elektryki oraz nacisk na wodór

Renaulucja dotknie też dostawczaki. Wielkie premiery, elektryki oraz nacisk na wodór

Niedawno francuska marka przedstawiła kompleksowy plan rozwoju swojej osobowej dywizji, który media okrzyknęły mianem renaulucji. Rewolucję Renault zapowiada także w lekkich dostawczakach. Pokazano dzisiaj nowe modele. Również w pełni elektrycznych wersjach, a także zapowiedziano inwestycje w wodór.

To elektryczne auta dostawcze mogą się okazać prawdziwą rewolucją. Elektryk we flocie to wiele zalet

Europa stawia na samochody elektryczne - zewsząd słyszymy takie hasło. I od razu myślimy o samochodach osobowych, a zapominamy o autach użytkowych. Błąd - to ładowane z gniazdka dostawczaki mogą odmienić ulice naszych miast.

Elektryczne dostawczaki. Pełzająca rewolucja trwa od 1900 roku [MOTO 2030]

Elektryfikacja jest nieubłagana, ale w zależności od segmentu rynku przebiega w różnym tempie. Do niektórych kategorii aut pasuje lepiej niż do innych. Tak się składa, że napęd elektryczny nadaje się idealnie do lekkich samochodów użytkowych.

Syrena | Czas na prototyp!

Syrena | Czas na prototyp!

Syrena Sport | La piu bella Silnik S-82 został gruntownie przebudowany. Nowy silnik typu S-14 miał pojemność 748 cm3 i maksymalną moc 27 KM przy 3900 obr./min. Źródło prądu stanowiła prądnica o mocy 130 W i akumulator 12 V o pojemności 37 Ah

Sprzedam Jacht Morski EYGTHENE 24 PDQ

: Master Marine (Guernsey) w 1977 roku Długość: 7,30m Szerokość: 2,95m Zanurzenie: 1,4m Wysokość masztu: 9,45m Powierzchnia żagli: 25 m2 Zbiornik Wodny: 70 l Silnik: Typ: Renault RC8D Diesel zabudowany Stan: Generalny remont 2010(koszt był 775£ potwierdzona rachunkiem