akumulatory wąskie do hondy

Materiał promocyjny

To auto stanowi idealne połączenie stylu z technologią. Czy stanie się przebojem rynkowym?

To auto stanowi idealne połączenie stylu z technologią. Czy stanie się przebojem rynkowym?

Sektor aut hybrydowych typu plug-in dynamicznie się rozwija i nie stracił na znaczeniu wraz z wejściem na rynek elektryków. Pierwsze samochody PHEV były przede wszystkim kompaktowymi pojazdami, które umożliwiały ekonomiczną i ekologiczną jazdę po mieście. Wraz z rozwojem segmentu oczekiwania wobec hybryd plug-in znacząco wzrosły, a na rynek weszły łączące wyrafinowany design i zaawansowane technologie rodzinne SUV-y, takie jak Honda CR-V. Eksperci prognozują, że będzie bardzo wolno tracić na wartości i ma duże szanse na zdobycie tytułu prawdziwego rynkowego bestsellera.

Koncepcyjny Nissan IMk - kosmiczny mieszczuch jest autonomiczny, elektryczny i naszpikowany technologiami

Tuż przed targami motoryzacyjnymi w Tokio, Nissan zaprezentował koncepcyjny model IMk. Za sprawą kompaktowego nadwozia i bezemisyjnego napędu elektrycznego, jest to pojazd typowo miejski. Co więcej, IMk jest wyposażony w system autonomicznej jazdy i można przywołać go z parkingu.

Czy elektromobilność jest rozwiązaniem problemu smogu?

Maciej Mazur: "Strefy Czystego Transportu miałyby większe szanse powstania i skuteczniej walczyłyby ze smogiem, gdyby dopuszczono do nich pojazdy niskoemisyjne. Wynika to z doświadczeń krajów zachodnich, z których żadne nie ma tak restrykcyjnych stref, jakie zaprojektowano w Polsce."

Smart ForTwo - test | Pierwsza jazda

Smart ForTwo - test | Pierwsza jazda

próbuje udawać auta sportowego, do elektronicznie ograniczonej setki rozpędza się całkiem żwawo. Na w pełni naładowanych akumulatorach potrafi przejechać nawet 135 kilometrów, po czym potrzebować będzie kilkugodzinnego podłączenia do gniazdka. Ponowne nabicie litowo-jonowych akumulatorów zajmuje około 8

Konfrontacje: Audi A3 Sportback/BMW 120d

. Rzut oka pod maskę BMW wyjaśnia wszystko. Umieszczony wzdłużnie silnik niemal wdziera się do przestrzeni pasażerskiej. Prawie w całości tkwi za przednią osią. Po to, by uzyskać rozkład mas zbliżony do 50:50. Dla równowagi potężny akumulator wylądował w bagażniku. Za tylną osią. A gdzie koło zapasowe

Re: do hondy civic akumulator dewoo

na stacjach nie znalazłam, bo Civic ma nietypowy wymiar akumulatorów (wąskie i wysokie). rozmiary pasują, tylko nazwa daewoo coś mi nie podchodzi... :) Stąd pytanie.

Re: do hondy civic akumulator dewoo

taclar napisała: > na stacjach nie znalazłam, bo Civic ma nietypowy wymiar akumulatorów (wąskie i > wysokie). rozmiary pasują, tylko nazwa daewoo coś mi nie podchodzi... :) Stąd > pytanie. .. Deawoo nie robilo tej battery , moze ten sam poddostawca co dla Hondy ?.

Re: Harley vs Jaaponia

pablo-se napisał: > To trochę tak jak z naszym junakiem. Poza nazwą i tym, że to nadal motocykl to > niestety nie jest tym samym co kiedyś a przynajmniej nawiązaniem do starej myśl > i technicznej. To znaczy czym jest? Nadal ma widlastą dwójką chłodzoną wiatrem, ze stalową ramą