wymiana siedzeń seat leon

Piotr Mokwiński

Tanie i dobre kompakty na sportowo? Seat Leon II vs. Audi A3 II - porównanie

Tanie i dobre kompakty na sportowo? Seat Leon II vs. Audi A3 II - porównanie

Bez względu na aktualne trendy w świecie aut nowych i pojawiające się mody, wśród używanych silną pozycję trzymają auta kompaktowe. Ich uniwersalny charakter ciągle przekonuje do nich rzesze nowych kierowców. Ich gabaryty nie utrudniają typowo miejskiej eksploatacji, a w trasie sprawiają się bez zarzutu. Sprawdźmy zatem, co mają do zaoferowania dwa modele bardzo mocno spokrewnione z Volkswagenem Golfem V - Seat Leon II i Audi A3 II.

Kompaktowe auta za 20 tysięcy zł z dobrymi silnikami benzynowymi. Na liście osiem aut

Wielu kierowców boi się nowoczesnych, doładowanych i wysilonych silników. Na szczęście na rynku wtórnym wciąż znajdziemy kompakty ze sprawdzonymi motorami benzynowymi. Wydatki serwisowe nie zrujnują domowego budżetu w tym przypadku. Wybraliśmy osiem propozycji do 20 tysięcy złotych.

Kupujemy używane: Ford Focus Mk1 i VW Golf IV. Trwałe kompakty za kilka tysięcy złotych

Kilka tysięcy złotych to wystarczająca kwota do kupna przeszło dwudziestoletniego auta kompaktowego. W cenie przyzwoitego laptopa znajdziemy między innymi króla kompaktów - Volkswagena Golfa IV oraz Forda Focusa Mk1, uchodzącego za najlepiej prowadzący się model swoich czasów. Po latach eksploatacji wciąż przy odrobinie szczęścia wyszukamy godne uwagi egzemplarze, zdatne do dalszego użytkowania.

Jeszcze się taki nie urodził, co kobiecie by dogodził.

brzmiały "duże, które łatwo się prowadzi, ale też wygodne do parkowania", "bezawaryjne i ekonomiczne, z regulacja siedzeń i bez tandetnego plastiku", VW Touareg , z którego wszystko widać" " Corolla z klimą i

Re: Już widzę zdziwione miny kierowców...

nieuczciwemu sprzedawcy. Ja jako dosc duzy facet lubie Seata Altea xl,Leon ma piekna linie nadwozia.Zachwycam sie Fordem S-max jego wielofunkcyjnoscia i gdyby nie cena zbyt wygorowana bylby pierwszym wyborem. Polscy kierowcy jezdza niezdyscyplinowanie i zbyt brutalnie ,bardzo niebezpiecznie .Samochody